A and B společnost pro poradenství a.s.

ČR - Plzeňský kraj - Plzeň

Mapa

Adresa

Plzeň - Východní Předměstí

Právní forma: Akciová společnost
IČ: 29069114
živnostenský úřad: Magistrát města Plzně
záznam v obchodním rejstříku: A and B společnost pro poradenství a.s.
záznam v živnostenském rejstříku: A and B společnost pro poradenství a.s.

Zapsáno: 01.06.2009(spisová značka B 1499 - Krajský soud v Plzni)

Akcie:

  • Kmenové akcie na jméno, hodnota: 200000, počet: 10v listinné podobě

Kapitál:

  • Základní kapitál - 2 000 000Kč (splaceno 600 000Kč)

Předmět podnikání

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
datum doručení: 18.03.2009
první živnost: 01.06.2009
počet živností: 1
aktichních živností: 1
datum poslední změny: 07.03.2011

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 01.06.2009
Činnosti živnosti
  • Zprostředkování obchodu a služeb

Statutární orgán - představenstvo

LENKA BOUCOVÁ, fyzická osoba

Plzeň - Bolevec

funkce: člen představenstva
členství od: 01.06.2009

Způsob jednání: Jménem společnosti jedná navenek člen představenstva samostatně.

Dozorčí rada

Lada Petříková, fyzická osoba

Chotěšov

funkce: člen dozorčí rady
členství od: 01.02.2012
Petr Novotný, fyzická osoba

Plzeň

funkce: člen dozorčí rady
členství od: 01.02.2012
Jana Jirmářová, fyzická osoba

Plzeň 1 - Bolevec

funkce: člen dozorčí rady
členství od: 01.02.2012

Akcionáři

Abelard & Bret a.s., právnická osoba

Plzeň - Východní Předměstí

stav subjektu: Aktivní

Osoby živnostenského listu

Lenka Boucová,statutární orgán

bydliště:Plzeň - Bolevec

Plzeň - další firmy:

Akbar Baryal- Plzeň - Jižní Předměstí

Pavel Skála- Plzeň - Červený Hrádek

Jiří Svoboda- Plzeň - Jižní Předměstí

Irena Blažková- Plzeň - Újezd

Miroslav Sýkora- Plzeň - Lobzy

Jitka Kašparová- Plzeň - Skvrňany

Martin Böhm- Plzeň - Litice

Petr Fiala- Plzeň - Bolevec

Lucie Kopecká- Plzeň - Doubravka

Jakub Hostovský- Plzeň - Doubravka

Zdeněk Stroner- Plzeň - Severní Předměstí

David Šponer- Plzeň - Vnitřní Město

Zuzana Doležalová- Plzeň - Doubravka

Ondrej Sihelský- Plzeň - Vnitřní Město

Kateřina Kalinová- Plzeň - Východní Předměstí