"MultimediaSoft" s.r.o.

ČR - Plzeňský kraj - Plzeň

Mapa

Adresa

Plzeň - Jižní Předměstí

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 61168581
živnostenský úřad: Magistrát města Plzně
záznam v obchodním rejstříku: " MultimediaSoft s.r.o."
záznam v živnostenském rejstříku: "MultimediaSoft" s.r.o.

Zapsáno: 13.06.1994(spisová značka C 5220 - Krajský soud v Plzni)

Kapitál:

  • Základní kapitál - 100 000Kč


Předmět podnikání

  • tvorba a prodej sowtvare
  • nákup zboží za účelem dalšího prodeje a prodej

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
první živnost: 26.01.1994
počet živností: 3
aktichních živností: 1
datum poslední změny: 31.01.2012

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 26.01.1994
Činnosti živnosti
  • Nákup zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
  • Poskytování software

Statutární orgán

Helena Žežulková, fyzická osoba

PLzeň

funkce: Jednatel
Klaus-Dietr Kels, fyzická osoba

Gross-Umstadt

funkce: Jednatel
pobyt v ČR povolen na adrese PLzeň, Alešova 4, č. průkazu pro cizince - PKP 043969 - OCPPS Plzeň

Způsob jednání: a) zastupování - společnost ve všech věcech zastupují jednatelé samostatně b) podepisování - podepisování se provádí tak, že k napsanému nebo vytištěnému obchodnímu jménu společnosti připojí svůj podpis alespoň jeden jednatel s uvedením jména a funkce.

Společníci s vkladem

Helena Žežulková, fyzická osoba

PLzeň

vklad: 49 000Kč , splaceno splacen v plné výši
Klaus-Dietr Kels, fyzická osoba

Gross-Umstadt

vklad: 51 000Kč , splaceno splacen v plné výši
pobyt v ČR povolen na adrese PLzeň, Alešova 4, č. průkazu pro cizince - PKP 043969-OCPPS Plzeň
stav subjektu: Aktivní

Osoby živnostenského listu

Klaus-Dietr Kels,statutární orgán

bydliště:Gross-Umstadt
pobyt:Plzeň - Jižní Předměstí

Helena Žežulková,statutární orgán

bydliště:Lesná

Plzeň - další firmy:

Ondrej Sihelský- Plzeň - Vnitřní Město

Tomáš Zelený- Plzeň - Bolevec

Pavel Tichý- Plzeň - Křimice

Ing. Jitka Kondrová- Plzeň - Černice

Pavel Kovanda- Plzeň - Křimice

Jaroslav Karpíšek- Plzeň - Bolevec

Michaela Talafantová- Plzeň - Bolevec

Václav Lavička- Plzeň - Doubravka

Irena Blažková- Plzeň - Újezd

Kateřina Kalinová- Plzeň - Východní Předměstí

Jan Steinbach- Plzeň - Vnitřní Město

Pavel Skála- Plzeň - Červený Hrádek

Ing. Josef Široký- Plzeň - Východní Předměstí

Akbar Baryal- Plzeň - Jižní Předměstí

Jakub Hostovský- Plzeň - Doubravka