"Ruf Pressen, kom. spol."

ČR - Plzeňský kraj - Plzeň

Mapa

Adresa

Plzeň - Černice

Právní forma: Společnost komanditní
IČ: 26330733
živnostenský úřad: Magistrát města Plzně
záznam v obchodním rejstříku: "Ruf Pressen, kom. spol."
záznam v živnostenském rejstříku: "Ruf Pressen, kom. spol."

Zapsáno: 28.06.2001(spisová značka A 14283 - Krajský soud v Plzni)

Předmět podnikání

  • specializovaný maloobchod

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
první živnost: 28.06.2001
počet živností: 2
aktichních živností: 1
datum poslední změny: 10.12.2007

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 28.06.2001
Činnosti živnosti
  • Specializovaný maloobchod

Statutární orgán komplementářů

zapsán v obchodním rejstříku Krajského soudu v Plzni v oddílu C, vložky 9966. Jednatel: Gerhard Thema, Strážný, Řasnice 18, PSČ 384 43, Okres: Prachatice Statutárním orgánem společnosti je jednatel, který jedná za společnost samostatně. Podepisování za společnost se děje tak, že k napsanému nebo jinak vyznačenému obchodnímu jménu společnosti připojí jednatel svůj podpis.

Komanditisté

Ruf Maschinenbau GmbH & Co.KG, právnická osoba

Zaisertshofen

vklad: 4 000 000Kč , splaceno: 4 000 000Kč
zapsán u úředního soudu Memmingen pod HRA 5290

Komplementáři

zapsán v obchodním rejstříku Krajského soudu v Plzni v oddílu C, vložky 9966. Jednatel: Gerhard Thema, Strážný, Řasnice 18, PSČ 384 43, Okres: Prachatice Statutárním orgánem společnosti je jednatel, který jedná za společnost samostatně. Podepisování za společnost se děje tak, že k napsanému nebo jinak vyznačenému obchodnímu jménu společnosti připojí jednatel svůj podpis.
stav subjektu: Aktivní

Osoby živnostenského listu

Gerhard Thema,statutární orgán

bydliště:Plzeň - Černice

Plzeň - další firmy:

Ing. Josef Široký- Plzeň - Východní Předměstí

Ing. Jitka Kondrová- Plzeň - Černice

Martin Böhm- Plzeň - Litice

Tomáš Zelený- Plzeň - Bolevec

Petra Bradová- Plzeň - Jižní Předměstí

Jitka Holcrová- Plzeň - Lobzy

Lucie Kopecká- Plzeň - Doubravka

Miroslav Sýkora- Plzeň - Lobzy

Gabriela Tkáčová- Plzeň - Doubravka

Zdeněk Stroner- Plzeň - Severní Předměstí

Jana Švajnerová- Plzeň - Východní Předměstí

Martin Beneš- Plzeň - Severní Předměstí

Ladislav Bandy- Plzeň - Severní Předměstí

Pavel Tichý- Plzeň - Křimice

Pavel Skála- Plzeň - Červený Hrádek