Korábek s. r. o.

ČR - Jihomoravský kraj - Brno

Mapa

Adresa

Brno - Židenice

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 03009467
živnostenský úřad: Magistrát města Brna
záznam v obchodním rejstříku: Korábek s. r. o.
záznam v živnostenském rejstříku: Korábek s. r. o.

Zapsáno: 16.05.2014(spisová značka C 83240 - Krajský soud v Brně)

Kapitál:

  • Základní kapitál - 100 000Kč

Předmět podnikání

  • vodoinstalatérství, topenářství
  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
datum doručení: 30.04.2014
první živnost: 16.05.2014
počet živností: 4
aktichních živností: 4
datum poslední změny: 30.12.2014

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 16.05.2014
Činnosti živnosti
  • Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
  • Zprostředkování obchodu a služeb
  • Velkoobchod a maloobchod
  • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
stav:Aktivní
druh živnosti:živnost řemeslná
předmět podnikání: Vodoinstalatérství, topenářství
vznik: 16.05.2014
stav:Aktivní
druh živnosti:živnost řemeslná
předmět podnikání: Hostinská činnost
vznik: 08.12.2014
stav:Aktivní
druh živnosti:živnost koncesovaná
předmět podnikání: Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
vznik: 30.12.2014

Statutární orgán

RADIM KORÁBEK, fyzická osoba

Brno - Židenice

funkce: jednatel
ve funkci od: 16.05.2014

Společnost zastupuje jednatel.

Společníci s vkladem

RADIM KORÁBEK, fyzická osoba

Brno - Židenice

vklad: 100 000Kč , splaceno: 100 000Kč , obchodní podíl: 100%
stav subjektu: Aktivní
ostatní skutečnosti:

Počet členů statutárního orgánu: 1


Osoby živnostenského listu

Radim Korábek,statutární orgán

bydliště:Brno - Židenice

Brno - další firmy:

Petra Pospěchová- Brno - Bystrc

Milan Svoboda- Brno - Brno-město

Ondřej Janík- Brno - Bystrc

Vladimíra Králová- Brno - Líšeň

Martina Hrbková- Brno - Starý Lískovec

Veronika Hudcová- Brno - Komárov

Filip Škrášek- Brno - Soběšice

Zdeněk Vladík- Brno - Veveří

Tomáš Kohout- Brno - Černovice

Martin Neuhybel- Brno - Královo Pole

Armen Grigorjan- Brno - Trnitá

Milan Smutný- Brno - Židenice

Otilie Vlčková- Brno - Královo Pole

Natalja Bajkalova- Brno - Brno-město

Ing. Jana Fialová- Brno - Bystrc