"FAMILY COMPANY s.r.o."

ČR - Jihomoravský kraj - Brno

Mapa

Adresa

Brno - Obřany

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 25349481
živnostenský úřad: Magistrát města Brna
záznam v obchodním rejstříku: "FAMILY COMPANY s.r.o."
záznam v živnostenském rejstříku: "FAMILY COMPANY s.r.o."

Zapsáno: 01.09.1997(spisová značka C 27831 - Krajský soud v Brně)

Kapitál:

  • Základní kapitál - 100 000Kč

Předmět podnikání

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
první živnost: 01.09.1997
počet živností: 3
aktichních živností: 1
aktivní provozovny:Ano
datum poslední změny: 21.05.2013

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 01.09.1997
Činnosti živnosti
  • Zprostředkování obchodu a služeb
  • Velkoobchod a maloobchod

Statutární orgán

Tran Thai Quang, fyzická osoba

Brno

funkce: jednatel
ve funkci od: 07.02.2005
Thao Mai Thi, roz.Mai Thi, nar.01.08.1969, fyzická osoba

Brno-Obřany, čp. 573

funkce: jednatel
ve funkci od: 01.09.1997

Způsob zastupování: za společnost jedná a podepisuje jednatel

Společníci s vkladem

Tran Thai Quang, fyzická osoba

Brno

, obchodní podíl: šest desetinvklad: šedesát tisíc korun českých, splaceno jedno sto procent
Liem Mai Thi, fyzická osoba

Brno

, obchodní podíl: čtyři desetinyvklad: čtyřicet tisíc korun českých, splaceno jedno sto procent
stav subjektu: Aktivní

Osoby živnostenského listu

Hai Trung Mai,statutární orgán

pobyt:Praha - Břevnov

Quang Tran Thai,statutární orgán

bydliště:Brno - Obřany

Brno - další firmy:

Bc. Jakub Habásko- Brno - Staré Brno

Jan Sláma- Brno - Brno-město

Lucie Kučerová- Brno - Židenice

Zdeněk Vladík- Brno - Veveří

Tu Dam Van- Brno - Slatina

Jiří Pagáč- Brno - Starý Lískovec

Filip Škrášek- Brno - Soběšice

Martin Seknička- Brno - Královo Pole

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR Centrum denních služeb pro sluchově postižené- Brno - Královo Pole

Michaela Rennerová- Brno - Starý Lískovec

Tomáš Suk- Brno - Komín

Marie Nováková- Brno - Královo Pole

Martin Neuhybel- Brno - Královo Pole

Natalja Bajkalova- Brno - Brno-město

Miroslav Pouzar- Brno - Černá Pole