A.D.U. Consulting s.r.o.

ČR - Plzeňský kraj - Plzeň

Mapa

Adresa

Plzeň - Východní Předměstí

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 26350581
živnostenský úřad: Magistrát města Plzně
záznam v obchodním rejstříku: A.D.U. Consulting s.r.o.
záznam v živnostenském rejstříku: A.D.U. Consulting s.r.o.

Zapsáno: 07.11.2002(spisová značka C 14674 - Krajský soud v Plzni)

Kapitál:

  • Základní kapitál - 200 000Kč

Předmět podnikání

  • činnost účetních poradců, vedení účetnictví
  • činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců
  • zprostředkování obchodu
  • lesnictví, těžba dřeva a poskytování služeb v myslivosti

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
první živnost: 07.11.2002
počet živností: 7
aktichních živností: 2
datum poslední změny: 20.10.2011

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 07.11.2002
Činnosti živnosti
  • Lesnictví, těžba dřeva a poskytování služeb v myslivosti
  • Zprostředkování obchodu
  • Velkoobchod
  • Specializovaný maloobchod
  • Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců
stav:Aktivní
druh živnosti:živnost vázaná
předmět podnikání: Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence
vznik: 07.11.2002

Statutární orgán

Bohdana Rubášová, fyzická osoba

Plzeň

funkce: jednatel
ve funkci od: 07.11.2002

Způsob jednání: Jménem společnosti jedná jednatel samostatně a bez omezení.

Společníci s vkladem

Bohdana Rubášová, fyzická osoba

Plzeň

vklad: 160 000Kč , splaceno: 160 000Kč , obchodní podíl: 80 %
Hana Kocková, fyzická osoba

Klatovy III

vklad: 40 000Kč , splaceno: 40 000Kč , obchodní podíl: 20 %
stav subjektu: Aktivní

Osoby živnostenského listu

Bohdana Kazmirčíková,statutární orgán

bydliště:Železná Ruda

Plzeň - další firmy:

Václav Janča- Plzeň - Bolevec

Petr Jonáš- Plzeň - Severní Předměstí

Ondrej Sihelský- Plzeň - Vnitřní Město

Ondřej Vladyka- Plzeň - Východní Předměstí

Jiří Svoboda- Plzeň - Jižní Předměstí

Pavlína Šámalová- Plzeň - Újezd

Martin Beneš- Plzeň - Severní Předměstí

Monika Kostecká- Plzeň - Jižní Předměstí

Irena Blažková- Plzeň - Újezd

Kateřina Kalinová- Plzeň - Východní Předměstí

David Srp- Plzeň - Bolevec

Richard Svoboda- Plzeň - Černice

Václav Lavička- Plzeň - Doubravka

Bishnu Bahadur Rayamajhi- Plzeň - Severní Předměstí

Michaela Talafantová- Plzeň - Bolevec