A 4, bytové družstvo, družstvo

ČR - Jihomoravský kraj - Brno

Mapa

Adresa

Brno - Veveří

Právní forma: Družstvo
IČ: 25572059
živnostenský úřad: Magistrát města Brna
záznam v obchodním rejstříku: A 4, bytové družstvo, družstvo
záznam v živnostenském rejstříku: A 4, bytové družstvo, družstvo

Zapsáno: 10.08.1999(spisová značka Dr 3167 - Krajský soud v Brně)

Kapitál:

  • Zapisovaný kapitál - 50 000Kč
  • Základní vklad - 5 000Kč

Předmět podnikání

  • obstarávání služeb spojených se správou, údržbou a pronájmem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
první živnost: 10.08.1999
počet živností: 2
aktichních živností: 1
datum poslední změny: 02.04.2012

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 10.08.1999
Činnosti živnosti
  • Obstarávání služeb spojených se správou, údržbou a pronájmem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Představenstvo

Jiří Linduška, fyzická osoba

Brno

funkce: předseda družstva
ve funkci od: 16.02.2009
Miroslava Obrovská, fyzická osoba

Brno - Veveří

funkce: 1. místopředseda
ve funkci od: 16.02.2009
Michael Francis George, fyzická osoba

Brno - Veveří

funkce: 2. místopředseda
ve funkci od: 16.02.2009

Způsob jednání za družstvo: Jménem družstva jedná navenek předseda družstva. Je-li pro právní úkon , který činí družstvo, předepsána písemná forma, je třeba k podpisu předsedy připojit podpis jednoho místopředsedy.

stav subjektu: Aktivní
ostatní skutečnosti:

Družstvo bylo založeno na ustavující schůzi 17.6.1999, byl osvědčen notářským zápisem JUDr. M. Matouškové, pod č.j. NZ 229/99, N 262/99.

Právní poměry družstva upravují stanovy schválené 17.6.1999.


Osoby živnostenského listu

Jiří Linduška,statutární orgán

bydliště:Brno - Veveří

Michael Francis George,statutární orgán

bydliště:Brno - Veveří

Miroslava Obrovská,statutární orgán

bydliště:Brno - Veveří

Brno - další firmy:

Martin Seknička- Brno - Královo Pole

Veronika Hudcová- Brno - Komárov

Tomáš Kohout- Brno - Černovice

Jiří Bělohlávek- Brno - Veveří

Tu Dam Van- Brno - Slatina

Radek Hovězák- Brno - Slatina

Ivo Hromec- Brno - Lesná

Natalja Bajkalova- Brno - Brno-město

Tomáš Kupka- Brno - Židenice

Thi Thu Huyen Kovaříková- Brno - Černovice

Jana Changuir- Brno - Řečkovice

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR Centrum denních služeb pro sluchově postižené- Brno - Královo Pole

Ing. Jana Fialová- Brno - Bystrc

Miroslav Pouzar- Brno - Černá Pole

Maroš Pagáč- Brno - Zábrdovice