Svaz průmyslu a dopravy České republiky

ČR - Hlavní město Praha - Praha 9

Mapa

Adresa

Praha - Vysočany

Právní forma: Sdružení (svaz, spolek, společnost, klub aj.)
IČ: 00536211
živnostenský úřad: Úřad městské části Praha 9
záznam v obchodním rejstříku: Svaz průmyslu České republiky
záznam v živnostenském rejstříku: Svaz průmyslu a dopravy České republiky

Zapsáno: 21.05.1990(spisová značka ALXII 40 - Městský soud v Praze)

Předmět podnikání

  • Účel zájmového sdružení: Vytvářeí optimálních podmínek pro dynamický rozvoj průmyslu České republiky a hájení zájmů jeho členů.

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
první živnost: 12.07.1993
počet živností: 5
aktichních živností: 1
datum poslední změny: 20.10.2014

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 12.07.1993
Činnosti živnosti
  • Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd
  • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
  • Zprostředkování obchodu a služeb
  • Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
  • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
  • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
stav subjektu: Zaniklý
datum zániku: 14.10.1996
ostatní skutečnosti:

Podepisování a zastupování:Sdružení podepisuje a za něj jedná prezident sdružení nebo víceprezident.

Účastníci smlouvy: Seznam členů ustavující valné hromady pod č. 1-153: 1. Sdružení atomobilového průmyslu 2. Kovohutě, sdružený podnik hutnictví neželezných kovů, Praha 3. Agria, akciová společnost, Brno 4. AGROSTROJ, s.p. Pelhřimov 5. ASBESTOS, s.p. Sadská - Zvěřínek 6. BARUM, s.p. Zlín, Zubří 7. Bižuterie, s.p. Jablonec n.N. 8. Blanické strojírny Sellier a Bellot, s.p.Vlašim

9. BONEX, s.p. Teplice 10. BRANO, s.p. Hradec n.Moravicí 11. Brněnské papírny, s.p. Brno 12. BUZULUK, Komárov u Hořovic 13. BYTEX, s.p. Liberec 14. CARBORUNDUM /ELECTRITE spojené závody, Benátky n.Jiz. 15. ČKD Lokomotivka, Praha 16. Státní podnik ČKD Praha - kombinát, závod Trakce 17. DESTA, s.p. Děčín 18. EKOKLIMA, akciová společnost, Milevsko

19. Elektroporcelán Louny, s.p. 20. Elite, s.p. Varnsdorf 21. FERONA, s.p. Praha 22. FEROX, s.p. Děčín 23. Gala, s.p. Prostějov - Kraslice 24. GUMOTEX, s.p. Břeclav 25. HAKI Jílové, s.p. Jílové u Prahy 26. HEDVA, tkalcovny hedvábí s.p. Moravská Třebová 27. HUTNÍ MONTÁŽE, s.p. Ostrava 28. HYDRAULIKA BENEŠOV, s.p. Benešov u Prahy

29. Chemické závody Sokolov, s.p. Sokolov 30. CHIRANA, s.p. Brno 31. IGLA, s.p. České Budějovice 32. INPRO, projektový a inž. dodavatelský podnik, Praha 33. INTERIER, Praha 34. JANKA ZRL Praha, s.p.Praha 35. Jablonecké sklárny, s.p. Desná v Jizerských horách 36. Jihomoravské lignitové doly, Hodonín 37. JITEX, s.p. Písek 38. Kancelářské stroje, obchodní podnik, Praha

39. KAVOZ Karviná, s.p. Karviná 40. Knoflíkářský průmysl, s.p. Žirovnice 41. KOH-I-NOOR, spojené kovoprůmyslové závody, n.p. Praha 42. KOH-I-NOOR, s.p. Bílovec 43. KOLORA, s.p. Semily 44. KOVEX, Hošťálková 45. Kovohutě, s.p. Děčín 46. Kovohutě Mníšek, s.p. Mníšek pod Brdy 47. KOVOHUTĚ S.M.Kirova, s.p. Povrly 48. Kovopodnik, s.p. České Budějovice

49. KOVOPOL, s.p. Police n.Met. 50. KOVOPROJEKTA, Praha, s.p. Praha 51. KOVOSVIT, s.p. Sezimovo Ústí 52. KOVOŠROT, s.p. Praha 53. Královopolská strojírna, s.p. Brno 54. LACHEMA, s.p. Brno 55. Lachema s.p. Brno, Lučební závody VOJ, Kolín 56. LADA, Soběslav 57. LAKTOS, Praha 58. LIAZ, s.p. Jablonec n. Nis.

59. MENET Průhonice, s.p. Průhonice 60. Metra Blansko, s.p. Blansko 61. MIKOV Mikulášovice, s.p. Mikulášovice 62. Minerva Boskovice, s.p. Boskovice 63. MODETA, pletařské závody, s.p. Jihlava 64. MORAVIA Glass, s.p. Kyjov 65. Mosilana, s.p. Brno 66. NORMA, frýdlantské smaltovny, s.p. Frýdlant n.O. 67. Obuvnický průmysl - Svit, s.p. Zlín 68. Oděvní průmysl, s.p. Prostějov

69. ORGATEX, s.p. Hradec Králové 70. ORGWARE, Ostrava 71. ORLICKÉ STROJÍRNY, s.p. Rychnov nad Kněžnou 72. OSAN Praha, obchodní podnik 73. OSINEK, s.p. Kostelec n.Orl. 74. Ostroj, Opava 75. OTAVAN, výroba pracovních a sportovních oděvů, s.p. Třeboň 76. PARTEX, vlnařské závody, Nová Včelnice 77. PERMON, Křivoklát 78. Pleas, pletařské závody, s.p. Havl. Brod

79. Prodejny pletařského průmyslu, obchodně-tech.služby, s.p. Písek 80. PROJEKTA, projektový, inženýrský a konzultační podnik, Praha 81. ŘEMPO, s.p. Praha

83. Severočeské dřevařské závody, s.p. Česká Lípa 84. Sigma Engineering, Olomouc 85. SIGMA, s.p. Lutín 86. SIGMA, s.p. Šumperk - Rapotín 87. Silon, s.p. Planá n.Lužnicí 88. SKLÁRNY KAVALIER, s.p. Sázava 89. SKLO UNION, s.p. Teplice 90. SKLOSTROJ, s.p. Turnov 91. Slévárna ŠKODA, České Budějovice 92. SLOVÁCKÉ STROJÍRNY, s.p. Uherský Brod

93. Spojené kartáčovny, s.p. Pelhřimov 94. Spolek pro chemickou a hutní výrobu, Ústí n.L. 95. SPORT, s.p. Praha 96. STAVOSTROJ, s.p. Nové Město n. Metují 97. STROJPLAST, s.p. Tachov 98. SUKNO, vlnařské závody, s.p. Humpolec 99. ŠKODA, koncern, Plzeň 100. Šmeralovy závody, s.p. Brno 101. Šroubárna, s.p. Žatec 102. TATRA, s.p. kombinát, Kopřivnice

103. TESLA, Praha 104. TESLA, s.p. Brno 105. TESLA ES, koncern Rožnov, Hradec Králové 106. TESLA, s.p. Kolín 107. TESLA, s.p. Přelouč 108. TESLA - Výzkumný ústav přístrojů jaderné techniky, s.p. Přemyšlení 109. TESLA - Výzkumný ústav telekomunikací, Praha 110. TESLA Rožnov, s.p. Rožnov p.Radhoštěm 111. Textilana, s.p. Liberec 112. TONA, s.p. Pečky

113. TOS Čelákovice 114. TOS Hostivař, Praha 115. TOS Hulín 116. TOS Kuřim, s.p. Kuřim 117. TOS Olomouc, s.p. Olomouc 118. TOS VARNSDORF 119. TOS HYDRAULIKA, s.p. Vrchlabí 120. Továrny strojírenské techniky, sdružený podnik, Praha 121. TRIOLA, s.p. Praha 122. TYLEX, továrny krajek a tylu, s.p. Letovice

123. Uničovské strojírny, s.p. Uničov 124. Ústav pro zpracování chemických vláken, s.p. Česká Třebová 125. UTRIN - Ústav technického rozvoje a informací, Praha 126. Vagonka Studénka, k.p. Studénka 127. VÁLCOVNY PLECHU, s.p. Frýdek-Místek 128. VALVETA, továrny na manšestry a samety, s.p. Varnsdorf 129. VERTEX, s.p. Litomyšl 130. VIGONA, s.p. Svitavy 131. VÍTKOVICE, s.p. Ostrava 132. VLNAP - vlnařské závody, s.p. Nejdek

133. Vlněna, s.p. Brno 134. VUTMATIC, akciová společnost, Brno 135. Východočeské chemické závody SYNTHESIA, s.p. Pardubice-Semtín 136. Výzkumný ústav chemických zařízení, s.p. Brno 137. Výzkumný ústav obráběcích strojů a obrábění, Praha 138. Výzkumný ústav oděvní, s.p. Prostějov 139. Výzkumný ústav pletařský, Brno 140. Výzkumný ústav strojírenského spotřebního zboží, Praha 141. Západočeské dřevařské závody, Mariánské Lázně 142. Závody na výrobu vzduchotechnických zařízení, s.p. Milevsko

143. Závody průmyslové automatizace Jinonice, s.p. Praha 144. Závody přesného strojírenství, Zlín 145. Závody silnoproudé elektrotechniky Praha, kombinát, Praha 146. Závody těžkého strojírenství, kombinátní podnik, Třemošnice-Hedvikov 147. Zbrojovka Vsetín, s.p. Vsetín 148. ZVS - Vlárské strojírny, koncernový podnik, Slavičín 149. ZVU HRADEC KRÁLOVÉ, s.p. Hradec Králové 150. Žďárské strojírny a slévárny, Žďár nad Sázavou 151. Železárny a drátovny Bohumín 152. Železárny Julia Fučíka, s.p. Chomutov

153. Železárny Prostějov, s.p. Prostějov

Účastnící smlouvy: Aritma, s.p. Praha Závody elektrotechnických zařízení, s.p. Žamberk Fatra, s.p. Napajedla Orgatex, s.p. Hradec Králové Výzkumný ústav měřící techniky, Brno Elitex, s.p. Červený Kostelec Chirana, s.p. Brno TST - Sdružení výrobců obráběcích strojů /kolektivní člen/ Galex, s.p. Hradec Králové

Pramet, s.p. Šumperk Tokoz, s.p. Žďár n.Sázavou Elektropřístroj, s.p. Praha - Modřany Kablo, s.p. Vrchlabí Inventa, s r.o. Praha Kablo, s.p. Kladno DEZ, Letohrad Keramické a sklářské suroviny, s.p. Karlovy Vary MEZ, s.p. Brno Elektropraga, s.p. Jablonec n.Nisou

MEZ, s.p. Frenštát TESLA, s.p. Praha - Strašnice VUSTE, s.p. Praha Narex, s.p. Praha Tona, s.p. Pečky Cefol, s.p. Dolní Poustevna Ústav pro výzkum a vývoj ekonomiky a řízení, Písek KORAMO, s.p. Kolín Okresní průmyslový podnik, Plzeň Tesla, s.p. Praha - Holešovice

Hamiro, s.p. Příbram Inorga, Praha Chepos - inženýrsko - dodavatelská organizace, s.p. Brno Kablo, s.p. Velké Meziříčí Výzkumný a vývojový ústav stavební, s.p. Praha Jawa, s.p. Týnec nad Sázavou Chirana, OTS, s.p. Praha Cheming, projektová, inženýrská a konzultační organizace, Pardubice Eleko, s.p. Praha Šohaj, s.p. Strážnice

Barumprojekt, s.p. Zlín ZPA, s.p. Ústí n.Labem Vagonka, s.p. Česká Lípa Elitex, s.p. Chrastava Karlovarský porcelán, s.p. Karlovy Vary Silka, s.p. Jablonec n.Nisou Výzkumný ústav vzduchotechniky, Praha Kovofiniš, s.p. Ledeč n.Sázavou Polygrafia, s.p. Praha Železnobrodské sklo, s.p. Železný Brod

TOS, s.p. Svitavy Sdružení výrobců zemědělské techniky /kolektivní člen/ Brno Sdružení dodavatelů investičních celků /kolektivní člen/ Brno Společenství průmyslových podniků Moravy a Slezka /kolektivní člen/ Brno Výzkumný ústav vlnařský, Brno Elitex, s.p. Kdyně ČKD služby, a.s. Praha Výzkumný ústav matematických strojů, Praha Tramontáž, s.p. Chrudim ČKD, a.s. Kutná Hora

MEZ, s.p. Postřelmov Elektropraga, s.p. Jablonec n.Nisou Polygrafické gremium /kolektivní člen/ Praha Svaz sklářů /kolektivní člen/ Praha Chirana, s.p. Praha Elektroprojekta, s.p. Praha VÚES, s.p. Brno Tesla Rožnov, a.s. Rožnov MEZ, s.p. Náchod Tesla, s.p. Litovel

Závody průmyslové automatizace, s.p. Nový Bor Tesla, s.p. Jablonné n.Orlicí Tesla, s.p. Pardubice ČKD Racionalizace, a.s. Praha Škoda, a.s. Praha Trexim, s.p. Zlín Tesla, Výzkumný ústav pro sdělovací techniku A.S.Popova, Praha CAPA, a.s. poradenská agentura, Praha ČKD Hronov, a.s. Hronov Vývojová a provozní základna, a.s. Praha

Kovolit, a.s. Modřice Výzkumný ústav zdravotnické techniky, s.p. Brno ZPA, s.p. Brno

Zájmové sdružení Svaz průmyslu ČR se dle ust. par. 766 odst. 1 obchodního zákona ve vazbě na par. 69 obchodního zákona vymazává bez likvidace z obchodního rejstříku. Právním nástupcem je Svaz průmyslu ČR, který je evidován u Ministerstva vnitra, IČ 00536211 podle zákona č. 83/1990 Sb. pod čj. VSC/1-10 327/92-E.


Osoby živnostenského listu

Ing. Stanislav Kázecký CSc.,statutární orgán

bydliště:Milevsko

Jan Wiesner,statutární orgán

bydliště:Praha - Michle

Ing. Jaroslav Hanák,statutární orgán

bydliště:Prostějov

Doc. Ing. Jiří Cieńciała CSc.,statutární orgán

bydliště:Vendryně

Ing. Zbyněk Frolík,statutární orgán

bydliště:Slaný

Ing. Pavel Kafka,statutární orgán

bydliště:Praha - Vokovice

Ing. Petr Cingr,statutární orgán

bydliště:Louňovice

Ivan Vrzal,statutární orgán

bydliště:Karlovy Vary - Stará Role

Ing. Bohdan Wojnar,statutární orgán

bydliště:Mladá Boleslav - Čejetice

Radek Špicar M.Phil,statutární orgán

bydliště:Praha - Břevnov

Ing. Pavel Juříček Ph.D.,statutární orgán

bydliště:Branka u Opavy

Ing. František Chaloupecký,statutární orgán

bydliště:Praha - Dolní Počernice

Ing. Luboš Pavlas,statutární orgán

bydliště:Psáry

Mgr. Jan Rafaj MBA,statutární orgán

bydliště:Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant

Ing. Jan Rýdl,statutární orgán

bydliště:Varnsdorf

Ing. Josef Holub,statutární orgán

bydliště:Děčín - Děčín IX-Bynov

Ing. Jiří Holoubek,statutární orgán

bydliště:Brno - Komín

Ivo Hlaváč,statutární orgán

bydliště:Praha - Vinohrady

Ing. Dagmar Kuchtová,statutární orgán

bydliště:Praha - Bohnice

Praha 9 - další firmy:

Věra Syrová- Praha - Vysočany

MMM společnost s ručením omezeným- Praha - Vysočany

Alena HANZALOVÁ- Praha 9 - Vysočany

Svar s.r.o. v likvidaci- Praha - Hloubětín

Trident Establishment, spol. s r.o.- Praha - Libeň

Miroslava Haazová- Praha - Prosek

Michal Fišer- Praha - Střížkov

Richard JELÍNEK- Praha - Libeň

LEADER DESIGN, spol. s r.o.- Praha - Vysočany

CZ TRADE, spol. s r.o.- Praha - Vysočany

BETA VIAGGI, s. r. o.- Praha - Vysočany

HP TRONIC CITY spol. s r. o.- Praha - Prosek

Miloslav FOUČEK- Praha - Střížkov

GEMITE, s. r. o.- Praha - Vysočany

Dana Kloknerová- Praha - Prosek