Statutární orgán
Oleksandr Mygovych, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 15.09.2010
Oleksyk Vita, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 15.09.2010
Vitaliy Koshelya, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 15.09.2010
Oksana Hodya, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 15.09.2010
Mariya Synevych, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 15.09.2010
Maryana Melenych, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 15.09.2010
Vasyl Synevych, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 15.09.2010
Volodymyr Machulka, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 15.09.2010
Lyubov Pupena, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 15.09.2010
Ivan Pupena, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 15.09.2010
Volodymyr Fales, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 15.09.2010
Myroslav Chup, fyzická osoba
Kuřim
funkce: jednatel
ve funkci od: 15.09.2010
Snizhana Kovach, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 14.07.2010
Valeriy Kovach, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 14.07.2010
Nadiya Oliynyk, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 14.07.2010
Ruslan Levandovskyy, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 14.07.2010
Nataliia Tsanko, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 14.07.2010
Mykhaylo Potsko, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 14.07.2010
Vasyl Sabadysh, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 14.07.2010
Volodymyr Fales, fyzická osoba
Praha
funkce: jednatel
ve funkci od: 14.07.2010
Mykhaylo Matyash, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 14.07.2010
Roman Yankovskyy, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 14.07.2010
Maryna Chepynets, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 14.07.2010
Yevhen Rusyn, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 14.07.2010
Ivan Tsanko, fyzická osoba
Hlína
funkce: jednatel
ve funkci od: 14.07.2010
Mykhaylo Vlad, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 14.07.2010
Ivan Popovych, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 14.07.2010
Roman Zhynchyn, fyzická osoba
Katov
funkce: jednatel
ve funkci od: 14.07.2010
Vasyl Dynys, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 14.07.2010
Vasyl Vlad, fyzická osoba
Brno
funkce: jednatel
ve funkci od: 14.07.2010
Způsob jednání jménem společnosti: Každý jednatel je oprávněn jednat za
společnost samostatně.
Osoby živnostenského listu
Valeriy Kovach,statutární orgán
bydliště:Dusyno
pobyt:Mělčany
Ivan Popovych,statutární orgán
bydliště:Svaljava
pobyt:Brno - Židenice
Mykhaylo Potsko,statutární orgán
bydliště:Svaljava
pobyt:Brno - Komárov
Yevhen Rusyn,statutární orgán
bydliště:Svaljava
pobyt:Brno - Trnitá
Vasyl Vlad,statutární orgán
bydliště:Brno - Veveří
Roman Zhynchyn,statutární orgán
bydliště:Plavja
pobyt:Katov
Ivan Tsanko,statutární orgán
bydliště:Svaljava
pobyt:Brno - Královo Pole
Volodymyr Fales,statutární orgán
bydliště:Svaljava
pobyt:Praha - Kbely
Ruslan Levandovskyy,statutární orgán
bydliště:Nyžni Vorota
pobyt:Kuřim
Snizhana Kovach,statutární orgán
bydliště:Dusyno
pobyt:Mělčany
Mykhaylo Matyash,statutární orgán
bydliště:Kerecky
pobyt:Brno - Kohoutovice
Nataliia Tsanko,statutární orgán
bydliště:Svaljava
pobyt:Brno - Komárov
Mykhaylo Vlad,statutární orgán
bydliště:Dusyno
pobyt:Brno - Veveří
Roman Yankovskyy,statutární orgán
bydliště:Dubrovyca
pobyt:Praha - Stodůlky
Vasyl Dynys,statutární orgán
bydliště:Lapušanka
pobyt:Lovčičky
Vasyl Sabadysh,statutární orgán
bydliště:Ternovo
pobyt:Babice u Rosic
Nadiya Oliynyk,statutární orgán
bydliště:Malý Vystorop
pobyt:Brno - Královo Pole
Maryna Chepynets,statutární orgán
bydliště:Svaljava
pobyt:Brno - Královo Pole
Mariya Synevych,statutární orgán
pobyt:Brno - Chrlice
Volodymyr Fales,statutární orgán
pobyt:Brno - Přízřenice
Ivan Pupena,statutární orgán
bydliště:Sucha
pobyt:Brno - Žabovřesky
Oksana Hodya,statutární orgán
pobyt:Brno - Trnitá
Vasyl Synevych,statutární orgán
bydliště:Tibala
pobyt:Brno - Zábrdovice
Volodymyr Machulka,statutární orgán
pobyt:Brno - Trnitá
Myroslav Chup,statutární orgán
pobyt:Kuřim
Oleksandr Mygovych,statutární orgán
pobyt:Brno - Husovice
Vita Oleksyk,statutární orgán
pobyt:Brno - Tuřany
Vitaliy Koshelya,statutární orgán
bydliště:Nelipyno
pobyt:Brno - Kohoutovice
Mar'Yana Melenych,statutární orgán
bydliště:Zolotarevo
pobyt:Brno - Líšeň
Lyubov Pupena,statutární orgán
bydliště:Sucha
pobyt:Brno - Žabovřesky