Esprit - plzeňský kulturní servis, příspěvková organizace

ČR - Plzeňský kraj - Plzeň

Mapa

Adresa

Plzeň - Jižní Předměstí

Právní forma: Příspěvková organizace
IČ: 00075361
živnostenský úřad: Magistrát města Plzně
záznam v obchodním rejstříku: ESPRIT - plzeňský kulturní servis, příspěvková organizace
záznam v živnostenském rejstříku: Esprit - plzeňský kulturní servis, příspěvková organizace

Zapsáno: 06.10.2004(spisová značka Pr 587 - Krajský soud v Plzni)

Předmět činnosti podnikání

  • pořádání veřejných kulturních akcí
  • pořádání přehlídek a soutěží amatérské umělecké aktivity
  • organizování koncertů, filmových projekcí, divadelních a jiných kombinovaných kulturních pořadů a pořadů výchovně vzdělávacích pro děti i pro dospělé
  • výstavní činnost
  • poskytování informačních služeb v oblasti kultury
  • zprostředkování uměleckých aktivit (divadel, koncertů, výtvarného umění, fotografie)
  • pronajímání prostor svěřených organizaci do správy
  • Doplňková činnost
  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
první živnost: 31.03.1993
počet živností: 4
aktichních živností: 1
datum poslední změny: 13.04.2011

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 04.10.1995
Činnosti živnosti
  • Velkoobchod a maloobchod
  • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení

Statutární orgán

Václava Sporková, fyzická osoba

Tlučná

funkce: ředitelka
ve funkci od: 12.10.2010

Způsob jednání: Jménem příspěvkové organizace jedná ředitel.

stav subjektu: Aktivní

Osoby živnostenského listu

Václava Sporková,statutární orgán

bydliště:Tlučná

Plzeň - další firmy:

Pavel Tichý- Plzeň - Křimice

Pavel Skála- Plzeň - Červený Hrádek

David Srp- Plzeň - Bolevec

Václav Lavička- Plzeň - Doubravka

Tomáš Zelený- Plzeň - Bolevec

Ladislav Čonka- Plzeň - Jižní Předměstí

Petr Jonáš- Plzeň - Severní Předměstí

Ladislav Bandy- Plzeň - Severní Předměstí

Jiří Svoboda- Plzeň - Jižní Předměstí

Akbar Baryal- Plzeň - Jižní Předměstí

Ing. Jitka Kondrová- Plzeň - Černice

Zuzana Doležalová- Plzeň - Doubravka

Ing. Josef Široký- Plzeň - Východní Předměstí

Petr Fiala- Plzeň - Bolevec

Pavlína Šámalová- Plzeň - Újezd