DYHA, nábytkářské družstvo

ČR - Jihomoravský kraj - Brno

Mapa

Adresa

Brno - Maloměřice

Právní forma: Výrobní družstvo
IČ: 00030473
živnostenský úřad: Magistrát města Brna
záznam v obchodním rejstříku: DYHA, nábytkářské družstvo
záznam v živnostenském rejstříku: DYHA, nábytkářské družstvo

Zapsáno: 04.06.1951(spisová značka DrXXXVIII 79 - Krajský soud v Brně)

Kapitál:

  • Základní vklad - 5 000Kč
  • Zapisovaný kapitál - 50 000Kč

Předmět podnikání

  • Truhlářství, podlahářství
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
první živnost: 30.09.1992
počet živností: 7
aktichních živností: 2
aktivní provozovny:Ano
datum poslední změny: 03.01.2011

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost řemeslná
předmět podnikání: Truhlářství, podlahářství
vznik: 30.09.1992
stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 30.09.1992
Činnosti živnosti
  • Zprostředkování obchodu a služeb
  • Výroba a opravy čalounických výrobků
  • Velkoobchod a maloobchod

Představenstvo

Oldřich Borek, fyzická osoba

Hostěnice

funkce: místopředseda
členství od: 16.11.2010
ve funkci od: 16.11.2010
Ing. Eleonora Krausová, fyzická osoba

Brno

funkce: předseda
členství od: 16.11.2010
ve funkci od: 16.11.2010

Způsob zastupování: Za družstvo jedná předseda nebo místopředseda. Při podepisování jménem družstva připojí k obchodní firmě družstva svůj podpis předseda nebo místopředseda.

stav subjektu: Aktivní
ostatní skutečnosti:

Výše částky převedené do nedělitelného fondu při transformaci : 23 876 468,- Kč

Právní poměry družstva upravují stanovy přijaté na výroční členské schůzi konané 16.11. 2010 NZ 203/2010, N 273/2010.


Osoby živnostenského listu

Ing. Eleonora Krausová,statutární orgán

bydliště:Brno - Židenice

Oldřich Borek,statutární orgán

bydliště:Hostěnice

Brno - další firmy:

David Jančář- Brno - Starý Lískovec

Jana Changuir- Brno - Řečkovice

Veronika Hudcová- Brno - Komárov

Martina Hrbková- Brno - Starý Lískovec

Renata Bušinová- Brno - Řečkovice

Armen Grigorjan- Brno - Trnitá

Zuzana Opletalová- Brno - Chrlice

Michaela Rennerová- Brno - Starý Lískovec

Marie Čermáková- Brno - Líšeň

Ing. Jana Fialová- Brno - Bystrc

Petra Pospěchová- Brno - Bystrc

Tomáš Kohout- Brno - Černovice

Stephen Ochigbano- Brno - Medlánky

Martin Seknička- Brno - Královo Pole

Tomáš Suk- Brno - Komín