C + V Instalatérské práce s.r.o.

ČR - Plzeňský kraj - Plzeň

Mapa

Adresa

Plzeň - Východní Předměstí

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 26325560
živnostenský úřad: Magistrát města Plzně
záznam v obchodním rejstříku: C + V Instalatérské práce s.r.o.
záznam v živnostenském rejstříku: C + V Instalatérské práce s.r.o.

Zapsáno: 28.03.2001(spisová značka C 13576 - Krajský soud v Plzni)

Kapitál:

  • Základní kapitál - 200 000Kč

Předmět podnikání

  • vodoinstalatérství, topenářství
  • montáž, opravy a revize vyhrazených plynových zařízení
  • specializovaný maloobchod
  • velkoobchod

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
první živnost: 28.03.2001
počet živností: 6
aktichních živností: 3
aktivní provozovny:Ano
datum poslední změny: 15.08.2014

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost řemeslná
předmět podnikání: Montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny
vznik: 28.03.2001
stav:Aktivní
druh živnosti:živnost řemeslná
předmět podnikání: Vodoinstalatérství, topenářství
vznik: 28.03.2001
stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 28.03.2001
Činnosti živnosti
  • Specializovaný maloobchod
  • Velkoobchod

Statutární orgán

Leoš Cvrček, fyzická osoba

funkce: Jednatel
ve funkci od: 28.03.2001

Způsob jednání: Za společnost jedná jednatel samostatně.

Společníci s vkladem

Leoš Cvrček, fyzická osoba

vklad: 200 000Kč , splaceno: 200 000Kč , obchodní podíl: 100 %
stav subjektu: Aktivní

Osoby živnostenského listu

Leoš Cvrček,statutární orgán

bydliště:Letkov

Plzeň - další firmy:

Pavel Kovanda- Plzeň - Křimice

Monika Kostecká- Plzeň - Jižní Předměstí

Zdeněk Stroner- Plzeň - Severní Předměstí

Ing. Josef Široký- Plzeň - Východní Předměstí

Jitka Kašparová- Plzeň - Skvrňany

Jiří Svoboda- Plzeň - Jižní Předměstí

Jan Steinbach- Plzeň - Vnitřní Město

Václav Lavička- Plzeň - Doubravka

Petr Jonáš- Plzeň - Severní Předměstí

Jaroslav Karpíšek- Plzeň - Bolevec

Michaela Talafantová- Plzeň - Bolevec

Ondřej Vladyka- Plzeň - Východní Předměstí

Tomáš Zelený- Plzeň - Bolevec

Jakub Hostovský- Plzeň - Doubravka

Lukáš Kučera- Plzeň - Lobzy