BATRAK in CZ s.r.o.
ČR - Pardubický kraj - Chrudim
Adresa
Chrudim - Chrudim III
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 28811526
živnostenský úřad: Městský úřad Chrudim
záznam v obchodním rejstříku:
BATRAK in CZ s.r.o. záznam v živnostenském rejstříku:
BATRAK in CZ s.r.o. Zapsáno: 17.12.2010(spisová značka C 28647 - Krajský soud v Hradci Králové)
Kapitál:
- Základní kapitál - 200 000Kč (splaceno 200 000Kč)
Předmět podnikání
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského
zákona
Výpis ze živnostenského rejstříku
stav subjektu:Aktivní
datum doručení: 10.12.2010
první živnost: 17.12.2010
počet živností: 1
aktichních živností: 1
datum poslední změny: 24.07.2012
Živnosti:
stav:
Aktivní druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 17.12.2010
Činnosti živnosti-
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
-
Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
-
Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí
Statutární orgán
Nicolae Ghimp, fyzická osoba
Pardubice - Svítkov
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Lyubov Boyko, fyzická osoba
Hradec Králové - Pražské Předměstí
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Hanna Kutsyn, fyzická osoba
Hradec Králové - Slezské Předměstí
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Tetyana Shchupko, fyzická osoba
Hradec Králové - Kukleny
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Nadiia Tomyshynets, fyzická osoba
Dašice
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Nataliya Kulyk, fyzická osoba
Kolín
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Galyna Gerba, fyzická osoba
Kolín
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Ganna Tiasko, fyzická osoba
Hradec Králové - Plotiště nad Labem
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Vasyl Dzhuhan, fyzická osoba
Dašice
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Hanna Kus, fyzická osoba
Pardubice - Semtín
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Viktoriya Novakovska, fyzická osoba
Plzeň - Severní Předměstí
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Ihor Ivano, fyzická osoba
Praha 18 - Letňany
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Ivan Kovalyshyn, fyzická osoba
Budyně nad Ohří
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Dmytro Melanyuk, fyzická osoba
Hradec Králové - Pražské Předměstí
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Anatoliy Pohayda, fyzická osoba
Pardubice - Semtín
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Viktor Gurzan, fyzická osoba
Liberec - Liberec VI- Rochlice
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Ivan Tsimbota, fyzická osoba
Hradec Králové - Březhrad
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Ivan Halats, fyzická osoba
Jičín - Staré Město
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Vasyl Kubynets, fyzická osoba
Hořice
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Vitaliy Marynets, fyzická osoba
Kolín
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Ivan Dzhuhan, fyzická osoba
Kolín
funkce: jednatel
ve funkci od: 17.12.2010
Způsob jednání za společnost:
Je-li více jednatelů, jednají jménem společnosti vždy dva společně s tím,
že jeden z nich je zároveň i společníkem. Podepisování za společnost se děje
tak, že k vyznačené obchodní firmě společnosti připojí svůj podpis jednatelé
společnosti.
Společníci s vkladem
Ivan Dzhuhan, fyzická osoba
Kolín
vklad: 200 000Kč , splaceno: 200 000Kč , obchodní podíl: 100%
stav subjektu: Aktivní
Osoby živnostenského listu
Nataliya Kulyk,statutární orgán
pobyt:Kolín - Kolín II
Viktor Gurzan,statutární orgán
pobyt:Liberec - Liberec VI-Rochlice
Ivan Dzhuhan,statutární orgán
pobyt:Kolín - Kolín V
Hanna Kutsyn,statutární orgán
pobyt:Hradec Králové - Slezské Předměstí
Ivan Kovalyshyn,statutární orgán
pobyt:Budyně nad Ohří
Nadiia Tomyshynets,statutární orgán
pobyt:Kolín - Kolín IV
Viktoriya Novakovska,statutární orgán
bydliště:Vel. Byčkiv
pobyt:Pardubice - Semtín
Ihor Ivano,statutární orgán
bydliště:Perečin
pobyt:Praha - Letňany
Vitaliy Marynets,statutární orgán
pobyt:Kolín - Kolín V
Anatoliy Pohayda,statutární orgán
bydliště:V. Rakovets
pobyt:Pardubice - Semtín
Lyubov Boyko,statutární orgán
bydliště:Andrijivka
pobyt:Chomutov
Tetyana Shchupko,statutární orgán
bydliště:Dobrotiv 73, Nadvirnjanský okres
pobyt:Most - Velebudice
Hanna Kus,statutární orgán
pobyt:Pardubice - Semtín
Vasyl Kubynets,statutární orgán
pobyt:Kolín - Kolín IV
Ivan Tsimbota,statutární orgán
pobyt:Hradec Králové - Březhrad
Ganna Tiasko,statutární orgán
bydliště:Novoselycja - Tjačivský okres, Zakarpatská oblast
Nicolae Ghimp,statutární orgán
pobyt:Pardubice - Svítkov
Ivan Halats,statutární orgán
bydliště:Tysolovo
pobyt:Jičín - Staré Město
Dmytro Melanyuk,statutární orgán
pobyt:Hradec Králové - Pražské Předměstí
Galyna Gerba,statutární orgán
pobyt:Kolín - Kolín II
Vasyl Dzhuhan,statutární orgán
pobyt:Dašice