BARCHAN s.r.o.
ČR - Pardubický kraj - Chrudim
Adresa
Chrudim - Chrudim III
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 28809645
živnostenský úřad: Městský úřad Chrudim
záznam v obchodním rejstříku:
BARCHAN s.r.o. záznam v živnostenském rejstříku:
BARCHAN s.r.o. Zapsáno: 26.11.2010(spisová značka C 28521 - Krajský soud v Hradci Králové)
Kapitál:
- Základní kapitál - 200 000Kč
Předmět podnikání
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského
zákona
Výpis ze živnostenského rejstříku
stav subjektu:Aktivní
datum doručení: 15.11.2010
první živnost: 26.11.2010
počet živností: 1
aktichních živností: 1
datum poslední změny: 18.07.2012
Živnosti:
stav:
Aktivní druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 26.11.2010
Činnosti živnosti-
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
-
Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
-
Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí
Společníci s vkladem
Ivan Koshilka, fyzická osoba
Vysoké Mýto - Choceňské Předměstí
vklad: 200 000Kč , splaceno: 200 000Kč , obchodní podíl: 100 %
Statutární orgán
Alexandru Camila, fyzická osoba
Praha 18 - Letňany
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Svitlana Grynishak, fyzická osoba
Kolín
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Yuriy Savula, fyzická osoba
Jičín
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Mykhaylo Kubynets, fyzická osoba
Sezemice
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Lesya Zyzen, fyzická osoba
Pardubice - Studánka
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Olena Tabula, fyzická osoba
Černožice
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Olha Kopylets, fyzická osoba
Kralupy nad Vltavou
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Ihor Mokriy, fyzická osoba
Jílové u Prahy - Borek
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Dmytro Yatsko, fyzická osoba
Hořice
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Iryna Selska, fyzická osoba
Synkov-Slemeno - Synkov
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Ivan Kiselyuk, fyzická osoba
Kralupy nad Vltavou - Lobeček
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Volodymyr Chupa, fyzická osoba
Neratovice
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Mykhaylo Shpilka, fyzická osoba
Kralupy nad Vltavou
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Ivan Rusyn, fyzická osoba
Kadaň - Tušimice
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Tatyana Ovcharova, fyzická osoba
Chvojenec
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Vasyl Biben, fyzická osoba
Jičín - Holínské Předměstí
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Mykola Yablinchuk, fyzická osoba
Kostelec nad Černými Lesy
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Anton Shkrobynets, fyzická osoba
Hořice
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Maryna Mykhaylo, fyzická osoba
Hořice
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Petro Mykhaylo, fyzická osoba
Opatovice nad Labem - Pohřebačka
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Ivan Koshilka, fyzická osoba
Vysoké Mýto - Choceňské Předměstí
funkce: jednatel
ve funkci od: 26.11.2010
Způsob jednání za společnost:
Je-li více jednatelů, jednají jménem společnosti vždy dva společně s tím,
že jeden z nich je zároveň i společníkem. Podepisování za společnost se děje
tak, že k vyznačené obchodní firmě společnosti připojí svůj podpis jednatelé
společnosti.
stav subjektu: Aktivní
Osoby živnostenského listu
Ivan Rusyn,statutární orgán
bydliště:Neresnica
pobyt:Praha - Běchovice
Ivan Kiselyuk,statutární orgán
pobyt:Kralupy nad Vltavou - Lobeček
Alexandru Camila,statutární orgán
pobyt:Kolín - Kolín II
Olha Kopylets,statutární orgán
bydliště:Vilchivci 31, Ťačivský okres
pobyt:Kralupy nad Vltavou
Yuriy Savula,statutární orgán
pobyt:Jičín - Staré Město
Dmytro Yatsko,statutární orgán
pobyt:Hořice
Mykola Yablinchuk,statutární orgán
pobyt:Sobětuchy - Vrcha
Tatyana Ovcharova,statutární orgán
pobyt:Chvojenec
Volodymyr Chupa,statutární orgán
pobyt:Neratovice
Svitlana Grynishak,statutární orgán
pobyt:Kolín - Kolín I
Ihor Mokriy,statutární orgán
pobyt:Jílové u Prahy - Borek
Lesya Zyzen,statutární orgán
pobyt:Pardubice - Studánka
Iryna Selska,statutární orgán
bydliště:Selišče 5, Litynskyj okr.
pobyt:Hradec Králové - Pražské Předměstí
Olena Tabula,statutární orgán
pobyt:Černožice
Maryna Mykhaylo,statutární orgán
pobyt:Hořice
Vasyl Biben,statutární orgán
pobyt:Jičín - Holínské Předměstí
Mykhaylo Shpilka,statutární orgán
pobyt:Kralupy nad Vltavou
Mykhaylo Kubynets,statutární orgán
bydliště:Tysolovo
pobyt:Pardubice - Semtín
Ivan Koshilka,statutární orgán
pobyt:Kolín - Kolín IV
Anton Shkrobynets,statutární orgán
pobyt:Hořice
Petro Mykhaylo,statutární orgán
bydliště:Neresnice - Zakarpatská oblast
pobyt:Opatovice nad Labem - Pohřebačka