ALECTO ABC s.r.o.

ČR - Jihomoravský kraj - Brno

Mapa

Adresa

Brno - Štýřice

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 24132497
živnostenský úřad: Magistrát města Brna
záznam v obchodním rejstříku: ALECTO ABC s.r.o.
záznam v živnostenském rejstříku: ALECTO ABC s.r.o.

Zapsáno: 29.06.2011(spisová značka C 73793 - Krajský soud v Brně)

Kapitál:

  • Základní kapitál - 200 000Kč

Předmět podnikání

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
datum doručení: 18.05.2011
první živnost: 29.06.2011
počet živností: 2
aktichních živností: 1
datum poslední změny: 14.03.2012

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 29.06.2011
Činnosti živnosti
  • Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí
  • Zprostředkování obchodu a služeb
  • Velkoobchod a maloobchod
  • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
  • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
  • Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
  • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
  • Poskytování technických služeb
  • Výroba, obchod a služby jinde nezařazené

Statutární orgán

Ibraahim Ibraahim, fyzická osoba

BL3 5DP Bolton

funkce: jednatel
ve funkci od: 13.02.2012

Každý z jednatelů je oprávněn jednat jménem společnosti samostatně.

Společníci s vkladem

Ibraahim Ibraahim, fyzická osoba

BL3 5DP Bolton

vklad: 200 000Kč , splaceno: 200 000Kč , obchodní podíl: 100 %
stav subjektu: Aktivní

Osoby živnostenského listu

Ibraahim Ibraahim,statutární orgán

bydliště:BL3 5DP Bolton

Brno - další firmy:

Vladimír Kouba- Brno - Staré Brno

Jan Sláma- Brno - Brno-město

Ondřej Janík- Brno - Bystrc

Iva Mráčková- Brno - Žabovřesky

Lucie Kučerová- Brno - Židenice

Zuzana Opletalová- Brno - Chrlice

Michal Slavík- Brno - Královo Pole

Ladislav Diro- Brno - Husovice

Jan Košulič- Brno - Černá Pole

Maroš Pagáč- Brno - Zábrdovice

Armen Grigorjan- Brno - Trnitá

Veronika Hudcová- Brno - Komárov

Andrea Peštová- Brno - Černá Pole

Karolína Chlupanová- Brno - Staré Brno

Martina Hrbková- Brno - Starý Lískovec