ALBUR ASSIST, s.r.o.

ČR - Liberecký kraj - Liberec

Mapa

Adresa

Liberec - Liberec V-Kristiánov

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 29003695
živnostenský úřad: Magistrát města Liberce
záznam v obchodním rejstříku: ALBUR ASSIST, s.r.o.
záznam v živnostenském rejstříku: ALBUR ASSIST, s.r.o.

Zapsáno: 09.12.2009(spisová značka C 29612 - Krajský soud v Ústí nad Labem)

Kapitál:

  • Základní kapitál - 200 000Kč

Předmět podnikání

  • vázaný pojišťovací zprostředkovatel
  • výhradní pojišťovací agent
  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
datum doručení: 16.11.2009
první živnost: 09.12.2009
počet živností: 1
aktichních živností: 1
datum poslední změny: 04.06.2012

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 09.12.2009
Činnosti živnosti
  • Zprostředkování obchodu a služeb
  • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků

Statutární orgán

Olga Burlachenko, fyzická osoba

funkce: jednatel
ve funkci od: 01.02.2010
v ČR Liberec 5, Březinova 297/19, PSČ 460 05
Natalya Karepina, fyzická osoba

Liberec XXV

funkce: jednatel
ve funkci od: 09.12.2009

Jednatel jedná jménem společnosti samostatně ve všech záležitostech.

Společníci s vkladem

Sergiy Burlachenko, fyzická osoba

Liberec - Liberec V-Kristiánov

vklad: 80 000Kč , splaceno: 80 000Kč , obchodní podíl: 40%
Oleksii Burlachenko, fyzická osoba

Liberec 5

vklad: 80 000Kč , splaceno: 80 000Kč , obchodní podíl: 40%
Olga Burlachenko, fyzická osoba

vklad: 40 000Kč , splaceno: 40 000Kč , obchodní podíl: 20%
v ČR Liberec 5, Březinova 297/19, PSČ 460 05
stav subjektu: Aktivní

Osoby živnostenského listu

Natalya Karepina,statutární orgán

pobyt:Liberec - Liberec XXV-Vesec

Olga Burlachenko,statutární orgán

bydliště:Kyjev
pobyt:Liberec - Liberec V-Kristiánov

Liberec - další firmy:

Michal Novák- Liberec - Liberec XIV-Ruprechtice

Jan Béreš- Liberec - Liberec XV-Starý Harcov

Blanka Patočková- Liberec - Liberec V-Kristiánov

Olga Landová- Liberec - Liberec XII-Staré Pavlovice

Gabriela Josefovská- Liberec - Liberec IX-Janův Důl

Jan Dejmek- Liberec - Liberec VI-Rochlice

Ivana Hušková- Liberec - Liberec XII-Staré Pavlovice

Petr Oppolzer- Liberec - Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou

Pavlína Vašáková Markvartová- Liberec - Liberec XIV-Ruprechtice

Iveta Lipčejová- Liberec - Liberec VI-Rochlice

Radim Šafařík- Liberec - Liberec XV-Starý Harcov

Svatomír Moc- Liberec - Liberec II-Nové Město

Jakub Mikeš- Liberec - Liberec VII-Horní Růžodol

Mateřská škola "Rolnička", Liberec, Truhlářská 340/7, příspěvková organizace- Liberec - Liberec II-Nové Město

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44,příspěvková organizace- Liberec - Liberec V-Kristiánov