ABCROS s.r.o.

ČR - Plzeňský kraj - Plzeň

Mapa

Adresa

Plzeň 8 - Černice - Černice

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 26327422
živnostenský úřad: Magistrát města Plzně
záznam v obchodním rejstříku: ABCROS s.r.o.
záznam v živnostenském rejstříku: ABCROS s.r.o.

Zapsáno: 16.05.2001(spisová značka C 13610 - Krajský soud v Plzni)

Kapitál:

  • Základní kapitál - 200 000Kč
  • Společný podíl - 100 000Kč (splaceno 100 000Kč) , obchodní podíl: 50%
    Podílník:
    Marie Vápeníková
    Plzeň
    Podílník:
    Vladimír Vápeník
    Plzeň 8 - Černice

Předmět podnikání

  • specializovaný maloobchod
  • velkoobchod
  • zprostředkování obchodu
  • zprostředkování služeb
  • výroba nápojů

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
první živnost: 16.05.2001
počet živností: 6
aktichních živností: 1
datum poslední změny: 22.05.2008

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 16.05.2001
Činnosti živnosti
  • Výroba nápojů
  • Zprostředkování obchodu
  • Velkoobchod
  • Specializovaný maloobchod
  • Zprostředkování služeb

Statutární orgán

Vladimír Vápeník, fyzická osoba

Plzeň 8 - Černice

funkce: Jednatel
ve funkci od: 08.06.2001

Způsob jednání: Jednatel jedná jménem společnosti samostatně v plném rozsahu činnosti. Podepisování se provádí tak, že k uvedené obchodní firmě společnosti připojí jednatel samostatně svůj vlastnoruční podpis s uvedením jména a funkce.

Společníci s vkladem

Hana Seidlová, fyzická osoba

Plzeň 8 - Černice

vklad: 100 000Kč , splaceno: 100 000Kč , obchodní podíl: 50 %
stav subjektu: Aktivní

Osoby živnostenského listu

Vladimír Vápeník,statutární orgán

bydliště:Plzeň - Černice

Plzeň - další firmy:

Irena Blažková- Plzeň - Újezd

Jitka Holcrová- Plzeň - Lobzy

Jaroslav Karpíšek- Plzeň - Bolevec

Petr Jonáš- Plzeň - Severní Předměstí

Ing. Libor Zoubek- Plzeň - Severní Předměstí

Viktor Pachmann- Plzeň - Černice

Monika Kostecká- Plzeň - Jižní Předměstí

Václav Lavička- Plzeň - Doubravka

Ladislav Bandy- Plzeň - Severní Předměstí

Pavel Skála- Plzeň - Červený Hrádek

Martin Beneš- Plzeň - Severní Předměstí

Veronika Venclová- Plzeň - Jižní Předměstí

Ing. Josef Široký- Plzeň - Východní Předměstí

Jiří Franěk- Plzeň - Jižní Předměstí

Jana Švajnerová- Plzeň - Východní Předměstí