Abacus Adventures s.r.o.

ČR - Hlavní město Praha - Praha 5

Mapa

Adresa

Praha - Košíře

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 27926729
živnostenský úřad: Úřad městské části Praha 5
záznam v obchodním rejstříku: Abacus Adventures s.r.o.
záznam v živnostenském rejstříku: Abacus Adventures s.r.o.

Zapsáno: 18.07.2007(spisová značka C 127011 - Městský soud v Praze)

Kapitál:

  • Základní kapitál - 200 000Kč

Předmět podnikání

  • výuka v oblasti umění a společenského tance
  • mimoškolní výchova a vzdělávání
  • výuka jazyků

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
první živnost: 18.07.2007
počet živností: 4
aktichních živností: 1
aktivní provozovny:Ano
datum poslední změny: 20.08.2010

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 18.07.2007
Činnosti živnosti
  • Výuka jazyků
  • Mimoškolní výchova a vzdělávání
  • Výuka v oblasti umění a společenského tance

Statutární orgán

Diane Birney, fyzická osoba

Praha 3

funkce: jednatel
ve funkci od: 18.07.2007
Mary Michele Leschová, fyzická osoba

Praha 5 - Košíře

funkce: jednatel
ve funkci od: 18.07.2007

Jednatel jedná jménem společnosti samostatně.

Společníci s vkladem

Mary Michele Leschová, fyzická osoba

Praha 5 - Košíře

vklad: 100 000Kč , splaceno: 100 000Kč , obchodní podíl: 50%
Diane Birney, fyzická osoba

Praha 8

vklad: 100 000Kč , splaceno: 100 000Kč , obchodní podíl: 50%
stav subjektu: Aktivní

Osoby živnostenského listu

Diane Birney,statutární orgán

bydliště:RATHMULLAN,CO.DONEGAL
pobyt:Praha 3 - Žižkov

Mary Michele Leschová,statutární orgán

bydliště:Praha 5 - Košíře

Praha 5 - další firmy:

Ing.Jiří KONČELÍK - obchodní zastoupení- Praha 5 - Smíchov

Mgr. Gabriela Minaříková- Praha - Košíře

Pavel HONNER- Praha - Hlubočepy

Ing.Josef HOFMAN- Praha - Smíchov

Houng NGUYEN THI MAI- Praha - Hlubočepy

Vincent Gregory FARNSWORTH- Praha - Smíchov

Karel Richter- Praha - Hlubočepy

Pavel GRYGAR- Praha - Smíchov

Jana ZIELINSKI- Praha - Jinonice

Mateřská škola se speciálními třídami DUHA Praha 5 - Košíře, Tro- Praha - Košíře

Ivo SEDLÁČEK- Praha - Hlubočepy

Olga BABETSKAJA- Praha - Smíchov

POVODÍ VLTAVY, státní podnik- Praha 5 - Smíchov

Milan SKALICKÝ- Praha - Smíchov

Marie Blabolilová- Praha - Smíchov