A.K.T. s.r.o.

ČR - Ústecký kraj - Děčín

Mapa

Adresa

Děčín - Děčín VIII-Dolní Oldřichov

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 25417061
živnostenský úřad: Městský úřad Děčín
záznam v obchodním rejstříku: A.K.T. s.r.o.
záznam v živnostenském rejstříku: A.K.T. s.r.o.

Zapsáno: 12.05.2000(spisová značka C 16885 - Krajský soud v Ústí nad Labem)

Kapitál:

  • Základní kapitál - 14 796 000Kč

Předmět podnikání

  • truhlářství
  • koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
  • výroba pilařská a impregnace dřeva
  • vodoinstalatérství, topenářství
  • zámečnictví
  • provádění staveb, jejich změn a odstraňování

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
první živnost: 12.05.2000
počet živností: 7
aktichních živností: 5
aktivní provozovny:Ano
datum poslední změny: 21.04.2009

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost vázaná
předmět podnikání: Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
vznik: 14.08.2006
stav:Aktivní
druh živnosti:živnost řemeslná
předmět podnikání: Vodoinstalatérství, topenářství
vznik: 29.03.2006
stav:Aktivní
druh živnosti:živnost řemeslná
předmět podnikání: Zámečnictví, nástrojářství
vznik: 29.03.2006
stav:Aktivní
druh živnosti:živnost řemeslná
předmět podnikání: Truhlářství, podlahářství
vznik: 12.05.2000
stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 12.05.2000
Činnosti živnosti
  • koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
  • Výroba pilařská a impregnace dřeva

Statutární orgán

Arnošt Křenek, fyzická osoba

Děčín VIII - Dolní Oldřichov

funkce: Jednatel
ve funkci od: 12.05.2000

Jednatel je oprávněn jednat jménem společnosti samostatně.

Společníci s vkladem

Arnošt Křenek, fyzická osoba

Děčín VIII - Dolní Oldřichov

vklad: 14 796 000Kč , splaceno: 14 796 000Kč , obchodní podíl: 100 %
stav subjektu: Aktivní

Osoby živnostenského listu

Arnošt Křenek,statutární orgán

bydliště:Děčín - Děčín VIII-Dolní Oldřichov

Děčín - další firmy:

Bc. Milena Fejfarová- Děčín - Děčín II-Nové Město

Milan Chlouba- Děčín - Děčín IX-Bynov

David Pekárek- Děčín - Děčín XXVII-Březiny

Jana Pospíšilová- Děčín - Děčín VI-Letná

Zbyšek Stružinský- Děčín - Děčín I-Děčín

Jiřina Šedivá- Děčín - Děčín XVII-Jalůvčí

Helena Charvátová- Děčín - Děčín II-Nové Město

Petr Kubíček- Děčín - Děčín VI-Letná

Základní škola Děčín XXXII, Míru 152- Děčín - Děčín XXXII-Boletice nad Labem

Marcela Bílá- Děčín - Děčín III-Staré Město

Eduard Čech- Děčín - Děčín XXVII-Březiny

Kateřina Draská- Děčín - Děčín XXVII-Březiny

Aleš Čermák- Děčín - Děčín XIX-Čechy

Martin Staňo- Děčín - Děčín III-Staré Město

Vendulka Štěbetáková- Děčín - Děčín VI-Letná