A. D. Creative, s.r.o.

ČR - Plzeňský kraj - Plzeň

Mapa

Adresa

Plzeň - Severní Předměstí

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 25242334
živnostenský úřad: Magistrát města Plzně
záznam v obchodním rejstříku: A. D. Creative, s.r.o.
záznam v živnostenském rejstříku: A. D. Creative, s.r.o.

Zapsáno: 14.02.2000(spisová značka C 12163 - Krajský soud v Plzni)

Kapitál:

  • Základní kapitál - 100 000Kč

Předmět podnikání

  • realizace interiérů
  • koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
první živnost: 14.02.2000
počet živností: 3
aktichních živností: 1
aktivní provozovny:Ano
datum poslední změny: 21.03.2011

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 14.02.2000
Činnosti živnosti
  • Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
  • Velkoobchod a maloobchod
  • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
  • Projektování pozemkových úprav

Statutární orgán

Pavel Jarolím, fyzická osoba

Plzeň

funkce: jednatel

Způsob jednání: a) zastupování - společnost navenek zastupuje jednatel b) podepisování - podepisování za společnost se děje tak, že k vytištěnému nebo napsanému obchodnímu jménu spo- lečnosti připojí svůj podpis jednatel s uvedením své funkce

Společníci s vkladem

Pavel Jarolím, fyzická osoba

Plzeň

vklad: 100 000Kč , splaceno: 100 000Kč , obchodní podíl: 100 %
stav subjektu: Aktivní

Osoby živnostenského listu

Pavel Jarolím,statutární orgán

bydliště:Plzeň - Koterov

Plzeň - další firmy:

Ing. Libor Zoubek- Plzeň - Severní Předměstí

Monika Kostecká- Plzeň - Jižní Předměstí

Václav Lavička- Plzeň - Doubravka

Ing. Josef Široký- Plzeň - Východní Předměstí

Jitka Kašparová- Plzeň - Skvrňany

Tomáš Hájek- Plzeň - Východní Předměstí

Irena Blažková- Plzeň - Újezd

Lucie Kopecká- Plzeň - Doubravka

Petra Bradová- Plzeň - Jižní Předměstí

David Šponer- Plzeň - Vnitřní Město

Pavlína Šámalová- Plzeň - Újezd

Miroslav Sýkora- Plzeň - Lobzy

Ing. Ľubomír Bartoš- Plzeň - Východní Předměstí

Jan Steinbach- Plzeň - Vnitřní Město

Michaela Talafantová- Plzeň - Bolevec