ČR - Královéhradecký kraj - Hradec Králové
Hradec Králové - Slezské Předměstí
Třebechovice pod Orebem
Hradec Králové - Nový Hradec Králové
Hradec Králové - Svinary
Navenek jménem společnosti je oprávněn jednat každý z jednatelů samostatně.
Hradec Králové - Svinary
Na obchodní podíl Jindřicha Huka bylo zřízeno zástavní právo ve prospěch zástavního věřitele UniCredit Bank Czech Republic, a.s. se sídlem Praha 1, Na Příkopě 858/20, PSČ 111 21, IČ 64948242 smlouvou o zastavení obchodního podílu ze dne 13. 11. 2008 č. 1062/08-758/08-120
Hradec Králové - Nový Hradec Králové
Na obchodní podíl Ing. Miroslava Kučery bylo zřízeno zástavní právo ve prospěch zástavního věřitele UniCredit Bank Czech Republic, a.s. se sídlem Praha 1, Na Příkopě 858/20, PSČ 111 21, IČ 64948242, smlouvou o zastavení obchodního podílu ze dne 13. 11. 2008 č. 1062/08-758/08-120.
Třebechovice pod Orebem
Na obchodní podíl Ing. Tomáše Černého bylo zřízeno zástavní právo ve prospěch zástavního věřitele UniCredit Bank Czech Republic, a.s. se sídlem Praha 1, Na Příkopě 858/20, PSČ 111 21, IČ 64948242, smlouvou o zastavení obchodního podílu ze dne 13. 11. 2008 č. 1062/08-758/08-120.
Na společnost 3D Music, s.r.o., se sídlem Hradec Králové, Slezské Předměstí, Bieblova 133/6, PSČ 500 03, identifikační číslo 275 50 478 přešlo v důsledku fúze formou sloučení jako na nástupnickou společnost jmění zanikající společnosti PETROF Musical Instruments, s.r.o., se sídlem Hradec Králové, Slezské Předměstí, Bieblova 133, PSČ 500 03, identifikační číslo 259 16 874.
bydliště:Třebechovice pod Orebem
bydliště:Hradec Králové - Nový Hradec Králové
bydliště:Hradec Králové - Svinary
Lukáš Zeman- Hradec Králové - Nový Hradec Králové
Oblastní spolek Českého červeného kříže Hradec Králové- Hradec Králové
Eva Honsová- Hradec Králové
Michaela Hladíková- Hradec Králové
Radek Kašpar- Hradec Králové - Malšovice
Barbora Břízová- Hradec Králové - Třebeš
Jakub Halbich- Hradec Králové - Nový Hradec Králové
Ing. arch. Adéla Dvořáková- Hradec Králové
Tereza Janková- Hradec Králové - Slezské Předměstí
Radek Černý- Hradec Králové - Plačice
Petra Ježková- Hradec Králové - Nový Hradec Králové
Sabina Kavanová- Hradec Králové
Šimon Pompa- Hradec Králové - Slezské Předměstí
David Charvát- Hradec Králové - Malšovice
Jaroslav Vavřich- Hradec Králové - Moravské Předměstí