3A, spol. s r.o.

ČR - Královéhradecký kraj - Hradec Králové

Mapa

Adresa

Hradec Králové - Slezské Předměstí

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 60914688
živnostenský úřad: Magistrát města Hradce Králové
záznam v obchodním rejstříku: 3A, spol. s r.o.
záznam v živnostenském rejstříku: 3A, spol. s r.o.

Zapsáno: 31.05.1994(spisová značka C 6421 - Krajský soud v Hradci Králové)

Kapitál:

  • Základní kapitál - 100 000Kč

Předmět podnikání

  • demoliční a demontážní práce

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
první živnost: 31.05.1994
počet živností: 2
aktichních živností: 1
datum poslední změny: 20.09.2012

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 31.05.1994
Činnosti živnosti
  • Demoliční a demontážní práce (mimo skupinu 213)

Statutární orgán

Jan Adamečko, fyzická osoba

Hradec Králové 7

funkce: Jednatel

Způsob jednání za společnost: Jménem společnosti je oprávněn jednat navenek a podepisovat za ni jednatel společnosti samostatně.

Společníci s vkladem

Jan Adamečko, fyzická osoba

Šarišský Štiavnik 72

vklad: 34 000Kč , splaceno: 34 000Kč
Andrej Adamečko, fyzická osoba

Šarišský Štiavnik 1

vklad: 33 000Kč , splaceno: 33 000Kč
Pavel Adamečko, fyzická osoba

Šarišský Štiavnik 73

vklad: 33 000Kč , splaceno: 33 000Kč
stav subjektu: Aktivní
ostatní skutečnosti:

Údaje o zřízení: Společnost s ručením omezeným byla založena společenskou smlouvou ze dne 12.5.1994 podle zák. č. 513/91 Sb.


Osoby živnostenského listu

Pavel Adamečko,statutární orgán

bydliště:Šarišský Štiavník - Šarišský Štiavnik
pobyt:Hradec Králové - Pouchov

Andrej Adamečko,statutární orgán

bydliště:Nové Mesto nad Váhom

Jan Adamečko,statutární orgán

bydliště:Šarišský Štiavník

Hradec Králové - další firmy:

Barbora Břízová- Hradec Králové - Třebeš

Tereza Janková- Hradec Králové - Slezské Předměstí

Mgr. Jiří Pokorný- Hradec Králové - Třebeš

David Šálek- Hradec Králové - Slezské Předměstí

Monika Slaninová- Hradec Králové - Plotiště nad Labem

Martin Hlinák- Hradec Králové

Petr Hodek- Hradec Králové - Moravské Předměstí

Michal Kolář- Hradec Králové - Kukleny

Tomáš Pouznar- Hradec Králové - Moravské Předměstí

Stanislav Sadil- Hradec Králové - Březhrad

Kristýna Březinová- Hradec Králové

Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140- Hradec Králové

Alena Poláková- Hradec Králové

Eugen Fiala- Hradec Králové - Pražské Předměstí

Jakub Franc- Hradec Králové