3 - BEMYCH s.r.o.
ČR - Ústecký kraj - Ústí nad Labem
Adresa
Ústí nad Labem - Severní Terasa
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 28726537
živnostenský úřad: Magistrát města Ústí nad Labem
záznam v obchodním rejstříku:
3 - BEMYCH s. r. o. záznam v živnostenském rejstříku:
3 - BEMYCH s.r.o. Zapsáno: 14.06.2010(spisová značka C 28952 - Krajský soud v Ústí nad Labem)
Kapitál:
- Základní kapitál - 280 000Kč
Předmět podnikání
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského
zákona
Výpis ze živnostenského rejstříku
stav subjektu:Aktivní
datum doručení: 01.06.2010
první živnost: 14.06.2010
počet živností: 1
aktichních živností: 1
datum poslední změny: 16.07.2012
Živnosti:
stav:
Aktivní druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 14.06.2010
Činnosti živnosti-
Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných)
-
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
-
Zprostředkování obchodu a služeb
-
Velkoobchod a maloobchod
-
Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím
-
Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
-
Ubytovací služby
-
Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí
Statutární orgán
Oleksandr Syvokhop, fyzická osoba
funkce: Jednatel
ve funkci od: 14.06.2010
Adriana Tymko, fyzická osoba
funkce: jednatel
ve funkci od: 14.06.2010
Vasyl Tymko, fyzická osoba
funkce: Jednatel
ve funkci od: 14.06.2010
Iuliia Kutsii, fyzická osoba
funkce: Jednatel
ve funkci od: 14.06.2010
Mykhaylo Sokolyshyn, fyzická osoba
funkce: Jednatel
ve funkci od: 14.06.2010
Yaroslav Shistka, fyzická osoba
funkce: Jednatel
ve funkci od: 14.06.2010
Vasyl Ivanychko, fyzická osoba
Kartačky - Lvivska oblast
funkce: Jednatel
ve funkci od: 14.06.2010
Volodymyr Turkevych, fyzická osoba
funkce: Jednatel
ve funkci od: 14.06.2010
Nataliya Chemerys, fyzická osoba
funkce: Jednatel
ve funkci od: 14.06.2010
Oleksandr Il´kiv, fyzická osoba
funkce: Jednatel
ve funkci od: 14.06.2010
Myroslav Komendat, fyzická osoba
Ternopilská oblast - Zalužja
funkce: Jednatel
ve funkci od: 14.06.2010
Mykhaylo Panasenko, fyzická osoba
funkce: Jednatel
ve funkci od: 14.06.2010
Mykola Sokolyshyn, fyzická osoba
funkce: Jednatel
ve funkci od: 14.06.2010
Mykola Samokyshyn, fyzická osoba
funkce: Jednatel
ve funkci od: 14.06.2010
Každý jednatel je oprávněn jménem společnosti navenek samostatně jednat
a podepisovat a to tak, že k firmě společnosti připojí svůj podpis.
Společníci s vkladem
Volodymyr Turkevych, fyzická osoba
vklad: 20 000Kč , splaceno: 10 000Kč , obchodní podíl: 1/14
Nataliya Chemerys, fyzická osoba
vklad: 20 000Kč , splaceno: 10 000Kč , obchodní podíl: 1/14
Oleksandr Il´kiv, fyzická osoba
vklad: 20 000Kč , splaceno: 10 000Kč , obchodní podíl: 1/14
Myroslav Komendat, fyzická osoba
Ternopilská oblast - Zalužja
vklad: 20 000Kč , splaceno: 10 000Kč , obchodní podíl: 1/14
Mykhaylo Panasenko, fyzická osoba
vklad: 20 000Kč , splaceno: 10 000Kč , obchodní podíl: 1/14
Mykola Sokolyshyn, fyzická osoba
vklad: 20 000Kč , splaceno: 10 000Kč , obchodní podíl: 1/14
Mykola Samokyshyn, fyzická osoba
vklad: 20 000Kč , splaceno: 10 000Kč , obchodní podíl: 1/14
Vasyl Ivanychko, fyzická osoba
Kartačky - Lvivska oblast
vklad: 20 000Kč , splaceno: 10 000Kč , obchodní podíl: 1/14
Yaroslav Shistka, fyzická osoba
vklad: 20 000Kč , splaceno: 10 000Kč , obchodní podíl: 1/14
Mykhaylo Sokolyshyn, fyzická osoba
vklad: 20 000Kč , splaceno: 10 000Kč , obchodní podíl: 1/14
Iuliia Kutsii, fyzická osoba
vklad: 20 000Kč , splaceno: 10 000Kč , obchodní podíl: 1/14
Vasyl Tymko, fyzická osoba
vklad: 20 000Kč , splaceno: 10 000Kč , obchodní podíl: 1/14
Adriana Tymko, fyzická osoba
vklad: 20 000Kč , splaceno: 10 000Kč , obchodní podíl: 1/14
Oleksandr Syvokhop, fyzická osoba
vklad: 20 000Kč , splaceno: 10 000Kč , obchodní podíl: 1/14
stav subjektu: Aktivní
Osoby živnostenského listu
Mykola Sokolyshyn,statutární orgán
bydliště:Ivano-frankivská obl. - Molodjatyn
pobyt:Praha - Čakovice
Oleksandr Syvokhop,statutární orgán
bydliště:Zaričevo
Nataliya Chemerys,statutární orgán
bydliště:Ivano-Frankivská obl. - Molodjatyn
pobyt:Teplice
Vasyl Ivanychko,statutární orgán
pobyt:Praha - Čakovice
Mykhaylo Sokolyshyn,statutární orgán
bydliště:Kolomyia
pobyt:Praha - Krč
Andriana Tymko,statutární orgán
bydliště:Novoselycja
Mykola Samokyshyn,statutární orgán
bydliště:Ivano-frankivská obl. - Molodjatyn
pobyt:Ústí nad Labem - Severní Terasa
Myroslav Komendat,statutární orgán
bydliště:Ternopilská oblast, Zbaraževsky okr. - Zalužžja
pobyt:Praha - Čakovice
Mykhaylo Panasenko,statutární orgán
bydliště:Komsomolske
pobyt:Ústí nad Labem - Krásné Březno
Vasyl Tymko,statutární orgán
bydliště:Novoselycja
Volodymyr Turkevych,statutární orgán
bydliště:Timirazeva - Volyňská oblast
pobyt:Praha - Běchovice
Yaroslav Shistka,statutární orgán
pobyt:Praha - Čakovice
Oleksandr Iľkiv,statutární orgán
bydliště:Ústí nad Labem - Krásné Březno
Iuliia Kutsii,statutární orgán
bydliště:Kaluš - Ivano-Frankivská oblast
pobyt:Praha - Čakovice