2003, s.r.o.

ČR - Hlavní město Praha - Praha 6

Mapa

Adresa

Praha - Dejvice

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 26778882
živnostenský úřad: Úřad městské části Praha 6
záznam v obchodním rejstříku: 2003,s.r.o.
záznam v živnostenském rejstříku: 2003, s.r.o.

Zapsáno: 14.05.2003(spisová značka C 93170 - Městský soud v Praze)

Kapitál:

  • Základní kapitál - 200 000Kč

Předmět podnikání

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
první živnost: 14.05.2003
počet živností: 8
aktichních živností: 1
datum poslední změny: 22.05.2012

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 14.05.2003
Činnosti živnosti
  • Zprostředkování obchodu
  • Velkoobchod
  • Specializovaný maloobchod
  • Realitní činnost
  • Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců
  • Reklamní činnost a marketing
  • Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy u fyzických a právnických osob

Statutární orgán

Jednatel jedná jménem společnosti samostatně. Jednatel písemné právní úkony, které činí jménem společnosti, podepisuje tak, že k obchodní firmě společnosti připojí svůj podpis.

Společníci s vkladem

Michal Pešek, fyzická osoba

Praha 6

vklad: 180 000Kč , splaceno: 180 000Kč , obchodní podíl: 99%
Lucie Tichá, fyzická osoba

Praha 8

vklad: 20 000Kč , splaceno: 20 000Kč , obchodní podíl: 1%
stav subjektu: Aktivní

Osoby živnostenského listu

Michal Pešek,statutární orgán

bydliště:Praha - Dejvice

Praha 6 - další firmy:

Ing. Věroslav Olič- Praha - Břevnov

Lukáš Vlach- Praha - Břevnov

Naděžda PEŠAUTOVÁ- Praha 6 - Břevnov

Vasyl Madyar- Praha - Břevnov

Kristýna TOMAIDESOVÁ- Praha - Bubeneč

Klaudia Teresa Malkovská- Praha - Břevnov

Eva MUSILOVÁ- Praha - Bubeneč

Roustam Osmanov- Praha - Vokovice

Selma Mares Diniz- Praha - Bubeneč

Eduard PATLEVIČ- Praha - Břevnov

Adrien Lourdin- Praha - Vokovice

Tomáš Hübschman- Praha - Liboc

JUDr. Alexandra HOCHMANOVÁ- Praha - Ruzyně

Vasyl Petrovič Senyuk- Praha - Břevnov

Nataliya Bovkunova - VLAD- Praha - Bubeneč