2 x E K O, spol. s r.o.

ČR - Jihomoravský kraj - Brno

Mapa

Adresa

Brno - Bohunice

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 25314068
živnostenský úřad: Magistrát města Brna
záznam v obchodním rejstříku: 2 x E K O, spol. s r.o.
záznam v živnostenském rejstříku: 2 x E K O, spol. s r.o.

Zapsáno: 15.10.1996(spisová značka C 24804 - Krajský soud v Brně)

Kapitál:

  • Základní kapitál - 100 000Kč

Předmět podnikání

  • zámečnictví
  • koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
  • zprostředkovatelská činnost

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
první živnost: 15.10.1996
počet živností: 3
aktichních živností: 1
datum poslední změny: 01.10.2007

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 15.10.1996
Činnosti živnosti
  • Zprostředkovatelská činnost
  • Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej

Statutární orgán

Miroslav Dudek, fyzická osoba

Brno

funkce: jednatel
ve funkci od: 15.10.1996

Za společnost jedná a podepisuje jednatel nebo prokurista.

Prokura

JUDr. Oldřich Gabriel, fyzická osoba

Brno

Společníci s vkladem

Miroslav Dudek, fyzická osoba

Brno

vklad: 25 000Kč , splaceno: 25 000Kč , obchodní podíl: 25%
Jaroslav Jahoda, fyzická osoba

Brno

vklad: 25 000Kč , splaceno: 25 000Kč , obchodní podíl: 25%
Petr Voldán, fyzická osoba

Ústí nad Labem

vklad: 25 000Kč , splaceno: 25 000Kč , obchodní podíl: 25%
Josef Kuník, fyzická osoba

Ústí nad Labem

vklad: 25 000Kč , splaceno: 25 000Kč , obchodní podíl: 25%
stav subjektu: Aktivní

Osoby živnostenského listu

Miroslav Dudek,statutární orgán

bydliště:Brno - Bohunice

JUDr. Oldřich Gabriel,statutární orgán

bydliště:Brno - Bosonohy

Brno - další firmy:

Otilie Vlčková- Brno - Královo Pole

Ladislav Diro- Brno - Husovice

Zdeněk Vladík- Brno - Veveří

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR Centrum denních služeb pro sluchově postižené- Brno - Královo Pole

Michaela Rennerová- Brno - Starý Lískovec

Natalja Bajkalova- Brno - Brno-město

Marie Čermáková- Brno - Líšeň

Bc. Jakub Habásko- Brno - Staré Brno

Filip Maniš- Brno - Kohoutovice

Filip Škrášek- Brno - Soběšice

Renata Bušinová- Brno - Řečkovice

Milan Smutný- Brno - Židenice

Andrea Peštová- Brno - Černá Pole

Ing. Lucie Šebestová- Brno - Obřany

Ing. Jana Fialová- Brno - Bystrc