1. správcovská a konkurzní v.o.s.

ČR - Pardubický kraj - Pardubice

Mapa

Adresa

Pardubice - Zelené Předměstí

Právní forma: Veřejná obchodní společnost
IČ: 26126788
živnostenský úřad: Magistrát města Pardubic
záznam v obchodním rejstříku: 1. správcovská a konkurzní v.o.s.
záznam v živnostenském rejstříku: 1. správcovská a konkurzní v.o.s.

Zapsáno: 08.11.1999(spisová značka A 11033 - Krajský soud v Hradci Králové)

Předmět podnikání

  • činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců
  • odkup pohledávek
  • zpracování a úprava textových a obrazových materiálů na počítači
  • automatizované zpracování dat

Výpis ze živnostenského rejstříku

stav subjektu:Aktivní
první živnost: 08.11.1999
počet živností: 5
aktichních živností: 1
aktivní provozovny:Ano
datum poslední změny: 21.09.2007

Živnosti:

stav:Aktivní
druh živnosti:živnost volná
předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
vznik: 08.11.1999
Činnosti živnosti
  • Odkup pohledávek
  • Zpracování a úprava textových a obrazových materiálů na počitači
  • Automatizované zpracování dat
  • Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců

Společníci bez vkladu

Mgr. Pavel Novák, fyzická osoba

Pardubice

Ing. Pavel Zelenka, fyzická osoba

Lázně Bohdaneč

Statutarní orgán společnosti

Mgr. Pavel Novák, fyzická osoba

Pardubice

funkce: společník
Ing. Pavel Zelenka, fyzická osoba

Lázně Bohdaneč

funkce: společník

Za společnost jedná každý společník samostatně. Podepisování za společnost se děje tak, že k napsané nebo vytištěné firmě připojí společník svůj vlastnoruční podpis.

stav subjektu: Aktivní

Osoby živnostenského listu

Ing. Pavel Zelenka,statutární orgán

bydliště:Pardubice - Polabiny

Mgr. Pavel Novák,statutární orgán

bydliště:Pardubice - Polabiny

Pardubice - další firmy:

Jana Flídrová- Pardubice - Polabiny

Jiří Veselý- Pardubice - Bílé Předměstí

Renata Kubíková- Pardubice - Bílé Předměstí

David Zahradník- Pardubice - Studánka

Lukáš Prachař- Pardubice - Zelené Předměstí

David Škoda- Pardubice - Dražkovice

Ing. Jan Adámek- Pardubice - Zelené Předměstí

Lukáš Krása- Pardubice - Bílé Předměstí

Ondřej Mráz- Pardubice - Bílé Předměstí

Thang Dang Quang- Pardubice - Zelené Předměstí

Tomáš Skala- Pardubice - Rosice

Andrea Halamková- Pardubice - Svítkov

Jaroslav Urbánek- Pardubice - Bílé Předměstí

Martin Zralý- Pardubice - Polabiny

Jan Dvořák- Pardubice - Pardubice-Staré Město